✅ Відповіді на найчастіші адміністративні питання

 Медична Інформаційна Система (МІС) використовується для ведення електронних історій пацієнтів. Якщо заклад немає МІС - він не зможе отримувати кошти від НСЗУ, оскільки звітування за взаємодію з пацієнтом відбувається через МІС. Відповідно до пункту 5.6. Наказу №142 від 14.03.2011 року «Стандарти акредитації ЗОЗ України» у вашому закладі має бути наявна інформаційна програма (""Стаціонар"", ""Поліклініка"" тощо).
МІС Askep допоможе вам звітуватися перед НСЗУ та вести медичну історію пацієнтів. Під час прийому пацієнта, лікар може додати власний огляд або швидко знайти необхідну медичну інформацію у електронній медичній карті пацієнта, а саме: огляди інших лікарів, результати аналізів, дані про госпіталізацію пацієнта (066 форма) та інше.
  Ми доробляємо функціонал під ваші потреби, а також у нас безкоштовне навчання та технічний супровід медпрацівників. Завдяки хмарному рішенню ми гнучкі в розробці нового функціоналу.
 Хмарне рішення має ряд переваг - це відсутність зайвих витрат на сервер, на кабелювання та обслуговування серверів. Якщо у вас сервер - ви несете адміністративну та кримінальну відповідальності за збереження даних, якщо ж це хмара - відповідальність на нас.
У свою чергу, ми зберігаємо дані про ваших пацієнтів на захищених серверах із сертифікатами захисту КСЗІ та відповідності ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 з алгоритмами безпеки гешування та симетричного шифрування (AES). На таких серверах зберігаються дані державних установ та великих банків, тому це високий рівень захисту даних.
  У нас великий вибір форм для вузьконаправлених спеціалістів та офіційних МОЗівських форм. Більше того - в нас в договорі прописано, що все що буде від вас вимагати НСЗУ чи МОЗ ми зобов'язуємось терміново вам надати, без будь-яких додаткових оплат. Відповідно, якщо якась форма змінюється чи додасться - ми одразу беремо її у розробку. Також заклад може надати нам зразок форми, яку вони ведуть в закладі і ми її розробимо спеціально для вас.
  Дані про пацієнтів зберігаються на центральному компоненті eHealth, а не в МІС. Тому ми переносимо ці дані швидко та без втрат (заклад, лікарі, декларації). Немає потреби у повторній реєстрації пацієнтів чи лікарів у МІС Askep. Ми можемо мігрувати і інші дані, якщо отримаємо доступ до бази даних попередньої системи.
  Відповідно до Закону про персональні дані, заклад первинки і заклад вторинки є різними юридичними організаціями. Вони несуть відповідальність за захист персональних даних пацієнтів, тому ці дві організації повинні мати окремі бази пацієнтів. Ви маєте повне право самостійно обрати МІС для свого закладу.
  Ви можете паралельно укласти договір з нашою МІС і перейти на неї без розривання попереднього договору. В разі, якщо бажаєте, щоб договір був розірваний - надішліть нам скан-копію договору і наш юрист проконсультує вас, як це вірно зробити.
  Дані про пацієнтів зберігаються на центральному компоненті eHealth, а не в МІС. Тому ми переносимо ці дані швидко та без втрат (заклад, лікарі, декларації). Повторна реєстрація пацієнтів чи лікарів у МІС Askep не потребується. Ми можемо мігрувати і інші дані, якщо отримаємо доступ до бази даних попередньої системи.
  Повідомте пацієнтів про перехід та про особистий кабінет пацієнта у нашій МІС, у якому пацієнт самостійно може обрати лікаря, дату та час запису відповідно до робочого графіку лікаря. Окрім цього ми можемо зробити розсилку по базі пацієнтів, та повідомити їх про зміну МІС. Також, по запиту, ми відправимо вам декілька плакатів, щоб ви розмістили у себе в закладі для інформування мешканців.
 Навчання для медпрацівників проводиться згідно алгоритму:
Крок 1. Спочатку вам буде надіслано коди доступу до МІС та інструкції по роботі із системою (отримаєте на пошту).
Крок 2. Заклад записується на навчання до нашого спеціаліста і для всіх бажаючих проводиться ознайомлення з функціональними модулями системи.
Крок 3. Потім відбудеться внутрішній поділ медпрацівників у закладі на профорієнтаційні групи (медсестри, лікарі, відділення, реєстратура ...) і проводиться навчання по конкретних модулях системи.
Крок 4. Наша технічна підтримка протягом робочого дня відповідатиме на питання медпрацівників, які виникають у процесі роботи з системою.
Крок 5. В разі, якщо віддалена консультація не допомагає освоїти систему медпрацівникам - ми приїжджаємо до вас і навчаємо в режимі живого спілкування.
  Askep.net - це хмарний сервіс, тому немає потреби в серверах чи іншому додатковому обладнанні. Достатньо будь-якого комп’ютера офісного рівня з підключенням до інтернету. Оскільки більшість інформації це текстові дані, то достатньо навіть мобільного інтернету. Наша система працює під будь-якою операційною системою.
  На сьогоднішній день мобільний інтернет є практично у всіх, тому ви можете зайти з нашого мобільного додатку та ввести всі медичні дані прямо з телефону. Також ми можемо вам запропонувати поставити частково серверну версію програми, що дозволить працювати без інтернету (обговорюється додатково).