Представники системи:

Загальні питання:

093-0000-946 | info@askep.net

 

Відділ продаж:

093-0000-518 | Angela.Kovtunyak@askep.net - Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Чернігівська області.

093-0000-641 | Viktor.Litvinskuj@askep.net - Волинська, Дніпропетровська, Київська, Сумська, Харківська області.

093-0000-649 | Tetyana.Kitova@askep.net - Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Кіровоградська області.

093-0000-967 | Olga.Dzhuman@askep.net - Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька області.

093-0000-971 | Iryna.Seniv@askep.net - Вінницька, Донецька, Житомирська, Луганська, Одеська області.

 

Бухгалтерія: (договори, акти, рахунки)

093-0000-634 | Galina.Berezyuk@askep.net

 

Консультант з впровадження:
(складає план впровадження МІС для закладу, що уклав договір)

093-0000-652 | Yevhen.Kulchytskyi@askep.net

 

Замовлення ЄЦП:
(спеціаліст, що на платній основі формує ЄЦП для працівників закладу, без потреби виїзду)

093-0000-947 | sign@askep.net

 

Технічна підтримка:

Телефонуйте за номером вказаним зверху по центрі у вашому особистому кабінеті лікаря: https://prnt.sc/rzr6ai (автоматично генерується що разу номер вільного оператора, закріпленого за вашим регіоном й специфікою закладу).

 

Пишіть:

Е-мейл звернення на скриньку: help@askep.net

при відправці запиту прохання надсилати зображення екрану, на якому видно проблему
(на мобільних пристроях - кнопка живлення + гучність, на комп'ютерах - WIN+PrScr (зберігається в папці "Зображення"))

 

Адреса:

Фізична: / Юридична:

79057, Львівська обл, м. Львів, вул. Залізняка 17.

Для листування:

Відділення нової пошти №33, м. Львів.
Отримувач: ТОВ "Аскеп", 093-0000-634

 

З питань співпраці:

Генеральний директор:
(стратегічні питання розвитку системи)

093-0000-844 | Golodhun.Nazar@askep.net

Виконавчий директор:
(питання поточної операційної діяльності)

093-0000-614 | Oleksandr.Zhurakovskiy@askep.net