«ASKEP.NET» реалізує національну програму цифрової трансформації системи охорони здоров'я в якості медичної інформаційної системи, яка спеціалізується на медичному програмному забезпеченні та надає комплексні рішення для автоматизації медичних центрів, як державного так і комерційного сегменту. Рішення, які ми розробляємо радикально скорочують паперову роботу в медичних закладах та проходять цикл рандомізованих досліджень, для забезпечення максимальних потреб користувачів.

«ASKEP.NET» одна із небагатьох систем на ринку, яка відтворює повноцінний документообіг в медичній установі; відповідає стандартам Національної служби здоров'я України, HL7 протоколу та працює із DICOM форматом. 

Розробляємо секторні рішення за домовленістю.

Основні функції «ASKEP.NET» :

● Швидкий онлайн-запис на прийом до будь-якого лікаря у будь-якій клініці з можливістю попереднього ознайомлення із його профілем та досвідом. 

● Впровадження контролю за процесом лікування та цілодобовий доступ пацієнта до історії усіх його відвідин медичних закладів, результатів аналізів, поставлених діагнозів, призначеного лікування. 

● Надання рекомендацій у автоматичному режимі за допомогою інтерактивної системи аналізу даних пацієнта: акцентування уваги на конкретних показниках аналізів у випадку їх відхилення від норми, альтернативні медикаменти, зміни графіку прийому та рейтингу лікарів, тощо.

 

Askep.net