«ТОВ АСКЕП» – компанія, що розробляє комплексні рішення для автоматизації медичних центрів, як державного так і комерційного сегменту.
Спеціалізуємось на медичному програмному забезпеченні. Рішення, які ми розробляємо проходять цикл рандомізованих досліджень, для забезпечення максимальних потреб користувачів.

Одним із основних наших продуктів є «ASKEP.NET» - це медична інформаційна система, яка одна із небагатьох відтворює повноцінний документообіг в медичній установі; відповідає стандартам НСЗУ та HL7 протоколу та працюємо із DICOM форматом.

Розробляємо секторні рішення за домовленістю.

Основні функції Askep.net:

● Швидкий онлайн-запис на прийом до будь-якого лікаря у будь-якій клініці з можливістю попереднього ознайомлення із його профілем та досвідом.
● Впровадження контролю за процесом лікування та цілодобовий доступ пацієнта до історії усіх його відвідин медичних закладів, результатів аналізів, поставлених діагнозів, призначеного лікування.
● Надання рекомендацій у автоматичному режимі за допомогою інтерактивної системи аналізу даних пацієнта: акцентування уваги на конкретних показниках аналізів у випадку їх відхилення від норми, альтернативні медикаменти, зміни графіку прийому та рейтингу лікарів, тощо.

 

Askep.net