«Askep.net» – це комплексне рішення спрощення, покращення та оптимізації процесу співпраці лікарів та пацієнтів у медичному обслуговуванні.

Аскеп розпочався як пілотний проект в Україні від компанії Suntri Health, що реалізує національну програму eHealth і радикально скорочує паперову роботу в медичних закладах, покращує якість лікування і економить час та кошти лікарям і їх пацієнтам й на основі даного досвіду вже у 2020 році буде запущена в суворій відповідності з європейським законодавством та положеннями про захист, зберігання та передачу медичних даних, повноцінна міжнародна веб-платформа Suntri Health, використовуючи єдиний міжнародний цифровий ідентифікатор й забезпечить користувачеві повний доступ та контроль своїх медичних даних, безпечний та стандартизований рівень обміну цими даними, з можливістю надання різних рівнів доступу для інших користувачів.

 

Основні функції Askep.net:

● Швидкий онлайн-запис на прийом до будь-якого лікаря у будь-якій клініці, з можливістю попереднього ознайомлення із його профілем та досвідом.
● Впровадження контролю за процесом лікування та цілодобовий доступ пацієнта до історії усіх його відвідин медичних закладів, результатів аналізів, поставлених діагнозів, призначеного лікування.
● Надання рекомендацій у автоматичному режимі за допомогою інтерактивної системи аналізу даних пацієнта: акцентування уваги на конкретних показниках аналізів у випадку їх відхилення від норми, альтернативні медикаменти,зміни графіку прийому та рейтингу лікарів, тощо.

 

Askep.net