Посади дерево

Дорогі Українці!

Кожне нове дерево, що з'являється в нашому середовищі, - це не лише краса та чисте повітря, це інвестиція в майбутнє. Кожне дерево - це ліки для наступних поколінь.

Тож давайте разом створимо здорову націю завтра, посадивши дерево сьогодні!

Про проект - Посади дерево

Про проект:

На прифронтових територіях пошкоджені дерева стають свідками трагічних подій, що відбуваються від збройних конфліктів. Вони не лише страждають від прямих ушкоджень від снарядів та обстрілів, але й мають тенденцію до виснаження через постійний стрес і несприятливі умови життя на передовій.

Саме тому відновлення прифронтових лісів та зелених насаджень має велике значення не лише для відновлення екосистем, але й для підтримки ментального та фізичного здоров'я місцевого населення.

Завдяки відновленню деревного покриву ми сприяємо покращенню якості повітря, зменшенню земельних ерозійних процесів, та підвищуємо стійкість місцевих екосистем до змін клімату.

Тому важливо зосередити увагу на програмах відновлення лісів та зелених насаджень на прифронтових територіях, спрямованих на розбудову стійкого та життєздатного середовища як для майбутніх поколінь, так і для самого місцевого населення, яке потерпає від наслідків війни.

програма відновлення лісів та зелених насаджень
Посади дерево у сфері здоров’я

Мама Посади Дерево - це перший в Україні проект, заснований групою небайдужих українських мам, що покликаний не допустити екологічної катастрофи. Окрім висадки дерев, проект бере активну участь у проєктах з розмінування в Україні.

Тому 50% від кожного висадженого дерева йде на придбання розмінувальної машини.

Працюючи у сфері здоров’я ми відчуваємо свою відповідальність, тому приєднуємося до ініціативи з висадки дерев. Ми віримо, що збереження здоров'я нації починається з збереження природи. Тому ми звертаємося до лікарів, як до тих, хто має найглибше розуміння важливості цієї справи.

Як це працює?

Зроби внесок на посадку дерев

Ти можеш посадити одне дерево, а можеш - цілий парк, або навіть лісосмугу. Ми допоможемо у будь-якій ініціативі!

Отримай листа

На твою електронну адресу прийде лист, що засвідчить те, що ти посадив дерево!

Ми посадимо дерева

Всі висадки відбуваються двічі на рік: в березні-квітні та у вересні-жовтні.

Пришлемо фото-звіт і геолокацію

Отримай на свою електронну адресу фото-звіт про висаджені дерева та геолокацію. Обов’язково розкажи про це своїм друзям.

Задонатимо на купівлю розмінувальної машини

Розмінувальна машина - це спеціалізована техніка, яка призначена для виявлення та розмінування вибухових пристроїв, мін та інших небезпечних об'єктів на землі або під водою.

Посадіть дерево

1 дерево = 3 USD

* Ціна за дерево становить 3 USD, в національній валюті, згідно курсу банку користувача

Введіть коректний email або залиште поле пустим

* На цей емейл буде надіслано репорт

Посадити дерево - прийняти участь