КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відділення

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Куліша, 41А
  • Телефон закладу +380324850808

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Східницька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини

Східницька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини
  • Поселення нп. Східниця
  • Адреса 82391, Східниця, Золота Баня, 20
  • Телефон закладу +380324848048

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

відділення ПМСД

відділення ПМСД
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Коваліва, 42
  • Телефон закладу +380324850808

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерсько-гінекологічне відділення
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Весняна, 26
  • Телефон закладу +380324852720

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Дитяче відділення

Дитяче відділення
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Весняна, 36
  • Телефон закладу +380324850805

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Жіноча консультація

Жіноча консультація
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Коваліва, 42
  • Телефон закладу +380324850904

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Героїв ОУН-УПА, 11
  • Телефон закладу +380324850085

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Потік, 40
  • Телефон закладу +380324850506

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Куліша, 41а
  • Телефон закладу +380324850646

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Терапевтичне відділення

Терапевтичне відділення
  • Поселення нп. Борислав
  • Адреса 82300, Борислав, Куліша, 41а
  • Телефон закладу +380324850616

Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00 - 18:00 Без перерви

Сб. 08:00 - 15:00 Без перерви Нд. - вихідний

Перелік лікарів

Макоус Ірина Петрівна
Ірина Макоус

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Медична сестра

Скалій Віра Іванівна
Віра Скалій

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сестринська справа

Голінка Наталія Миколаївна
Наталія Голінка

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Медична сестра

Яценко Наталія Романівна
Наталія Яценко

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Медична сестра

Томашевич Наталія Львівна
Наталія Томашевич

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Медична сестра

Стащак Галина Степанівна
Галина Стащак

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Медична сестра

Бендина Віра Михайлівна
Віра Бендина

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Медична сестра

Трускавецький Юрій Олександрович
Юрій Трускавецький

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Керівник закладу (ПМСД)

Бендина Віра Михайлівна
Віра Бендина

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Акушерство і гінекологія

Трускавецький Юрій Олександрович
Юрій Трускавецький

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ М.БОРИСЛАВА" БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Загальна практика - сімейна медицина

Пелюх Катерина Богданівна
Катерина Пелюх

Східницька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини

Загальна практика - сімейна медицина

Луцик Остап Романович
Остап Луцик

Східницька амбулаторія загальної практики - сімейної медицини

Загальна практика - сімейна медицина

Михалюк Анна Богданівна
Анна Михалюк

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Павець Руслана Михайлівна
Руслана Павець

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Войтович Надія Василівна
Надія Войтович

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Лазар Лідія Романівна
Лідія Лазар

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Костирко Любов Миколаївна
Любов Костирко

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Городиська Ярослава Євгенівна
Ярослава Городиська

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Дукас Іван Володимирович
Іван Дукас

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Гуменюк Богдан Васильович
Богдан Гуменюк

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Найда Наталія Максимівна
Наталія Найда

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Поліщук Віра Петрівна
Віра Поліщук

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Ковальський Зорян Олександрович
Зорян Ковальський

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Ковальова Тетяна Єгорівна
Тетяна Ковальова

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Поливач Наталія Валентинівна
Наталія Поливач

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Лесишин Ірина Ярославівна
Ірина Лесишин

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Дукас Любов Миколаївна
Любов Дукас

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Городиська Стефанія-Оксана Михайлівна
Стефанія-Оксана Городиська

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Химин Ірина Ігорівна
Ірина Химин

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Лещак Вікторія Романівна
Вікторія Лещак

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Коваль Орест Михайлович
Орест Коваль

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Гуменюк Любов Петрівна
Любов Гуменюк

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Німець Ірина Володимирівна
Ірина Німець

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Дубленич Оксана Романівна
Оксана Дубленич

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Горинь Ірина Іванівна
Ірина Горинь

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Возняк Людмила Олексіївна
Людмила Возняк

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Горинь Михайло Михайлович
Михайло Горинь

відділення ПМСД

Загальна практика - сімейна медицина

Трускавецький Юрій Олександрович
Юрій Трускавецький

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Стельмащук Олександра Михайлівна
Олександра Стельмащук

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Кочержат Василь Іванович
Василь Кочержат

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Захарко Ірена Романівна
Ірена Захарко

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Блистів Оксана Василівна
Оксана Блистів

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Петречко Маряна Петрівна
Маряна Петречко

Акушерсько-гінекологічне відділення

Неонатологія

Гаман Світлана Миколаївна
Світлана Гаман

Акушерсько-гінекологічне відділення

Асистент

Рудавська Мар’яна Зенонівна
Мар’яна Рудавська

Акушерсько-гінекологічне відділення

Медична сестра

Курило Ольга  Василівна
Ольга Курило

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Карпин Галина Дмитрівна
Галина Карпин

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Сторонська Любов Іванівна
Любов Сторонська

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Тарчанин Марія Болеславівна
Марія Тарчанин

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Шамрило Ігор Ярославович
Ігор Шамрило

Акушерсько-гінекологічне відділення

Анестезіологія

Смакула-Кріль Лілія Ігорівна
Лілія Смакула-Кріль

Акушерсько-гінекологічне відділення

Медична сестра

Биків Ольга  Ярославівна
Ольга Биків

Акушерсько-гінекологічне відділення

Медична сестра

Сторонська Любов Іванівна
Любов Сторонська

Акушерсько-гінекологічне відділення

Сестринська справа

Стороська Любов Іванівна
Любов Стороська

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Петречків Ярослав Йосифович
Ярослав Петречків

Акушерсько-гінекологічне відділення

Анестезіологія

Шепічак Мар'яна Василівна
Мар'яна Шепічак

Акушерсько-гінекологічне відділення

Сестринська справа операційна

Хаблак Олена Іванівна
Олена Хаблак

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Муйла Орися Євстахівна
Орися Муйла

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Копчак Роман Миколайович
Роман Копчак

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Дуб Галина Володимирівна
Галина Дуб

Акушерсько-гінекологічне відділення

Медсестра-анестезист

Сегін Ганна Дмитрівна
Ганна Сегін

Акушерсько-гінекологічне відділення

Медсестра-анестезист

Волошенюк Мирослав Тарасович
Мирослав Волошенюк

Акушерсько-гінекологічне відділення

Анестезіологія

Пфайфер Володимир Богданович
Володимир Пфайфер

Акушерсько-гінекологічне відділення

Анестезіологія

Василенко Іванна Михайлівна
Іванна Василенко

Акушерсько-гінекологічне відділення

Медсестра-анестезист

Титикало Тетяна Петрівна
Тетяна Титикало

Акушерсько-гінекологічне відділення

Фельдшерська справа

Фецяк Галина Михайлівна
Галина Фецяк

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Удачіна Надія Миколаївна
Надія Удачіна

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Сушицька Галина Романівна
Галина Сушицька

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Прокопович Орест Богданович
Орест Прокопович

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Дудра Наталія Йосипівна
Наталія Дудра

Акушерсько-гінекологічне відділення

Медсестра-анестезист

Сторонська Любов Іванівна
Любов Сторонська

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерська справа

Панів Мар’яна  Орестівна
Мар’яна Панів

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Хлопик Світлана Іванівна
Світлана Хлопик

Акушерсько-гінекологічне відділення

Сестринська справа операційна

Коцко Оксана Іванівна
Оксана Коцко

Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерство і гінекологія

Смітюх Наталія Петрівна
Наталія Смітюх

Дитяче відділення

Медична сестра

Гавц Оксана Романівна
Оксана Гавц

Дитяче відділення

Медична сестра

Середницька Стефанія Іванівна
Стефанія Середницька

Дитяче відділення

Сестринська справа

Крушельницька Галина Ярославівна
Галина Крушельницька

Дитяче відділення

Медична сестра

Галюлько Тетяна Валентинівна
Тетяна Галюлько

Дитяче відділення

Медична сестра

Костик Лариса Павлівна
Лариса Костик

Дитяче відділення

Медична сестра

Дидик Віра Дмитрівна
Віра Дидик

Дитяче відділення

Сестринська справа

Попадинець Марія Василівна
Марія Попадинець

Дитяче відділення

Сестринська справа

Жук Олег Євгенович
Олег Жук

Дитяче відділення

Педіатрія

Жук Наталія-Вікторія Ігорівна
Наталія-Вікторія Жук

Дитяче відділення

Педіатрія

Кобільник Наталія Іванівна
Наталія Кобільник

Дитяче відділення

Педіатрія

Куцик Марія Йосипівна
Марія Куцик

Дитяче відділення

Педіатрія

Куцик Марія Йосипівна
Марія Куцик

Дитяче відділення

Лікар-інфекціоніст

Кулиняк-Кішик Ірина Ігорівна
Ірина Кулиняк-Кішик

Дитяче відділення

Сестринська справа

Савка Оксана Онуфріївна
Оксана Савка

Жіноча консультація

Акушерство і гінекологія

Сушицька Галина Романівна
Галина Сушицька

Жіноча консультація

Акушерство і гінекологія

Хаблак Олена Іванівна
Олена Хаблак

Жіноча консультація

Акушерство і гінекологія

Копчак Роман Миколайович
Роман Копчак

Жіноча консультація

Акушерство і гінекологія

Москаль Марія Василівна
Марія Москаль

Жіноча консультація

Акушерська справа

Гвоздецька Марія Ярославівна
Марія Гвоздецька

Жіноча консультація

Акушерська справа

Кулинич Леся Миколаївна
Леся Кулинич

Жіноча консультація

Акушерська справа

Дидик Оксана Михайлівна
Оксана Дидик

Жіноча консультація

Акушерська справа

Баран Романа Василівна
Романа Баран

Жіноча консультація

Акушерська справа

Захарко Ірена Романівна
Ірена Захарко

Жіноча консультація

Акушерство і гінекологія

Петречків Надія Степанівна
Надія Петречків

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лікар-інфекціоніст

Ломаєва Олександра Валеріївна
Олександра Ломаєва

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лікар-інфекціоніст

Мельник Марія Андріївна
Марія Мельник

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Дубик Марія Костянтинівна
Марія Дубик

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Голубінка Тетяна Миколаївна
Тетяна Голубінка

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Маркович Ольга Михайлівна
Ольга Маркович

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Скалич Степанія Григорівна
Степанія Скалич

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Громко Надія Ігорівна
Надія Громко

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Старша медична сестра

Мазурик Галина Ярославівна
Галина Мазурик

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лікувальна справа

Журавчак Надія Євгенівна
Надія Журавчак

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Бактеріологія

Павелко Оксана Михайлівна
Оксана Павелко

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Клінічна лабораторна діагностика

Гнат Олег  Адамович
Олег Гнат

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Дитяча отоларингологія

Петречко Іванна Михайлівна
Іванна Петречко

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лікар-лаборант

Грицик Леся Йосифівна
Леся Грицик

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Пліш Наталія Йосипівна
Наталія Пліш

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Сестринська справа

Гоцуляк Анна Костянтинівна
Анна Гоцуляк

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Шкабара Наталія Романівна
Наталія Шкабара

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Шемеляк Любов Василівна
Любов Шемеляк

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Томин Оксана Романівна
Оксана Томин

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Медична сестра

Тагаєва Людмила Дмитрівна
Людмила Тагаєва

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Дитяча офтальмологія

Шелудько Ірина Любомирівна
Ірина Шелудько

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Фізіотерапія

Лапшина Людмила Броніславівна
Людмила Лапшина

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Фізіотерапія

Гагатко Оксана Семенівна
Оксана Гагатко

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Клінічна лабораторна діагностика

Слюс Марія Осипівна
Марія Слюс

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Клінічна лабораторна діагностика

Боднар Наталія Олегівна
Наталія Боднар

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Старша медична сестра

Цюник Наталія Василівна
Наталія Цюник

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Сестринська справа

Домбровська Надія Борисівна
Надія Домбровська

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Дитяча психіатрія

Якуц Оксана Василівна
Оксана Якуц

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лабораторна справа

Громко Галина Михайлівна
Галина Громко

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лабораторна справа

Онишків Лідія Валеріївна
Лідія Онишків

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лабораторна справа

Сербин Оксана Мирославівна
Оксана Сербин

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Клінічна лабораторна діагностика

Фрейдун любов михайлівна
любов Фрейдун

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Клінічна лабораторна діагностика

Ницко Ганна Юріївна
Ганна Ницко

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Сестринська справа

Баранова Галина Іванівна
Галина Баранова

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Сестринська справа

Журав Віра Ярославівна
Віра Журав

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Сестринська справа

Габчак Надія Йосипівна
Надія Габчак

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Сестринська справа

Лелет Марія Миколаївна
Марія Лелет

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Сестринська справа

Багрій Марія Мирославівна
Марія Багрій

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лабораторна справа

Старушкевич Руслана Богданівна
Руслана Старушкевич

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лабораторна справа

Шамрило Ігор Ярославович
Ігор Шамрило

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Анестезіологія

Волошенюк Мирослав Тарасович
Мирослав Волошенюк

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Анестезіологія

Петречків Ярослав Йосифович
Ярослав Петречків

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Анестезіологія

Пфайфер Володимир Богданович
Володимир Пфайфер

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Анестезіологія

Дурбак Марія Василівна
Марія Дурбак

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Лабораторна справа

Павлюх-Свідзінська Ірина Олегівна
Ірина Павлюх-Свідзінська

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Бактеріологія

Німець Ірина Володимирівна
Ірина Німець

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Підліткова терапія

Леснянський Андрій Степанович
Андрій Леснянський

Інфекційне відділення, Клініко-діагностична лабораторія, Дитяче поліклінічне відділення

Хірургія

Леснянський Андрій Степанович
Андрій Леснянський

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Хірургія

Шамрило Ігор Ярославович
Ігор Шамрило

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Анестезіологія

Миджин Володимир Тадейович
Володимир Миджин

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Хірургія

Барабаш Степан Ярославович
Степан Барабаш

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Ортопедія і травматологія

Петречків Ярослав Йосифович
Ярослав Петречків

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Анестезіологія

Ільків Світлана Осипівна
Світлана Ільків

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Акушерська справа

Челькіс Ірина Львівна
Ірина Челькіс

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Сестринська справа

Титикало Тетяна Петрівна
Тетяна Титикало

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медсестра-анестезист

Коник Віктор Володимирович
Віктор Коник

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Ортопедія і травматологія

Квітовська Світлана Богданівна
Світлана Квітовська

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Кісіль Ярослав Володимирович
Ярослав Кісіль

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Хірургія

Борис Марина Олегівна
Марина Борис

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Рентгенологія

Бейба Михайло Васильович
Михайло Бейба

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Хірургія

КАРПИН ІРИНА МИРОСЛАВІВНА
ІРИНА КАРПИН

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Акушерство і гінекологія

Козак Павло Романович
Павло Козак

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Ортопедія і травматологія

КОВАЛЬ ВОЛОДИМИР ТАДЕЙОВИЧ
ВОЛОДИМИР КОВАЛЬ

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Рентгенологія

Хлопик Світлана Іванівна
Світлана Хлопик

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

ЛАЩІВ ІВАННА СТЕПАНІВНА
ІВАННА ЛАЩІВ

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Рентгенологія

Самко Оксана Іванівна
Оксана Самко

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Шуст Мар'яна  Ігорівна
Мар'яна Шуст

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Мінів Ольга Романівна
Ольга Мінів

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

МАКАР ЛЕСЯ ПЕТРІВНА
ЛЕСЯ МАКАР

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Рентгенологія

Кондратюк Анатолій Анатолійович
Анатолій Кондратюк

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Ортопедія і травматологія

Бурін Віра Михайлівна
Віра Бурін

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Васюта Ірина Богданівна
Ірина Васюта

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Файчак Василь Йосипович
Василь Файчак

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Рентгенологія

Бараняк Лілія Іванівна
Лілія Бараняк

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Багрій Ірина Степанівна
Ірина Багрій

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Биків Оксана Михайлівна
Оксана Биків

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Сеник Ірина Юзефівна
Ірина Сеник

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Сестринська справа

Шаль Марія Василівна
Марія Шаль

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Шаль Марія Василівна
Марія Шаль

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Пиж Надія Богданівна
Надія Пиж

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Сокол Олеся Ярославівна
Олеся Сокол

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Шуст Мирослава Степанівна
Мирослава Шуст

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Слив'як Світлана Андріївна
Світлана Слив'як

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Дуб Галина Володимирівна
Галина Дуб

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медсестра-анестезист

Сегін Ганна Дмитрівна
Ганна Сегін

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медсестра-анестезист

Волошенюк Мирослав Тарасович
Мирослав Волошенюк

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Анестезіологія

Пфайфер Володимир Богданович
Володимир Пфайфер

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Анестезіологія

Козак Роман  Михайлович
Роман Козак

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Хірургія

Василенко Іванна Михайлівна
Іванна Василенко

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медсестра-анестезист

Тидаш Іван Григорович
Іван Тидаш

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Хірургія

Яворська Марія Стефанівна
Марія Яворська

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Марків Ореста Василівна
Ореста Марків

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Багрій Оксана Миколаївна
Оксана Багрій

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Шидловський Остап Володимирович
Остап Шидловський

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Ортопедія і травматологія

Грицуна Галина  Іванівна
Галина Грицуна

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

РОМАНІВ ЯРИНА МИКОЛАЇВНА
ЯРИНА РОМАНІВ

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Сестринська справа

МОТИЛЬ МАРІЯ ІВАНІВНА
МАРІЯ МОТИЛЬ

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Сестринська справа

Зборовська Тетяна Ростиславівна
Тетяна Зборовська

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Дієтологія

Мисько Леся Богданівна
Леся Мисько

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Сабат Любов Мирославівна
Любов Сабат

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медична сестра

Прокопович Орест Богданович
Орест Прокопович

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Акушерство і гінекологія

Дудра Наталія Йосипівна
Наталія Дудра

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Медсестра-анестезист

Панів Мар’яна  Орестівна
Мар’яна Панів

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Сестринська справа

Коцко Оксана Іванівна
Оксана Коцко

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Акушерство і гінекологія

Мойшевич Надія Степанівна
Надія Мойшевич

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Лікувальна фізкультура

Головчак Віталій Степанович
Віталій Головчак

Відділення хірургічних патологій, Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії

Травматологія

Іваніщак Романія Іванівна
Романія Іваніщак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Кардіологія

Найда Роман Ярославович
Роман Найда

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Хірургія

Мончак Наталія Богданівна
Наталія Мончак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лікар-терапевт

Шемеляк Віра Василівна
Віра Шемеляк

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Психіатрія

Шемеляк Віра Василівна
Віра Шемеляк

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Наркологія

Овсянніков Павло Володимирович
Павло Овсянніков

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Ортопедія і травматологія

Журко Ольга Романівна
Ольга Журко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Кардіологія

Петрів Наталя Василівна
Наталя Петрів

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Дермато-венерологія

Журав Дмитро  Михайлович
Дмитро Журав

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Отоларингологія

Соляник Марія Ярославівна
Марія Соляник

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Барильський Назарій Сергійович
Назарій Барильський

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Офтальмологія

Паленичак Ганна Василівна
Ганна Паленичак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Галів Ольга Вікторівна
Ольга Галів

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Офтальмологія

Козич Андрій Романович
Андрій Козич

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Неврологія

Козич Андрій Романович
Андрій Козич

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Неврологія

Білозір Еліна Володимирівна
Еліна Білозір

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Фтизіатрія

Голець Лілія  Василівна
Лілія Голець

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Неврологія

Липа Ірина Миколаївна
Ірина Липа

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Фізіотерапія

Голубінка Галина Михайлівна
Галина Голубінка

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Ендокринологія

Котоус Наталія Богданівна
Наталія Котоус

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лікар функціональної діагностики

Іванчук Галина Ярославівна
Галина Іванчук

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Фізіотерапія

Сушицька Галина Романівна
Галина Сушицька

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лікар з ультразвукової діагностики

Войтович Марія Юріївна
Марія Войтович

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Дермато-венерологія

Барильський Сергій  Петрович
Сергій Барильський

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лікар-інфекціоніст

Лазар Михайло Іванович
Михайло Лазар

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Неврологія

Тасенюк Ніна Петрівна
Ніна Тасенюк

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Терапія

Жданянчин Зоряна Любомирівна
Зоряна Жданянчин

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Шнайдер Галина Богданівна
Галина Шнайдер

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Пульмонологія

Лапухіна Марія Романівна
Марія Лапухіна

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Яценко Наталія Романівна
Наталія Яценко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Старша медична сестра

Стельмахович Роман Богданович
Роман Стельмахович

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Хірургія

Бойко Оксана  Мирославівна
Оксана Бойко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Лех Михайло Орестович
Михайло Лех

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Рентгенологія

Скиба Ігор Володимирович
Ігор Скиба

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Рентгенологія

Спринська Світлана Михайлівна
Світлана Спринська

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестринська справа

Дем'ян Іванна Ярославівна
Іванна Дем'ян

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра з функціональної діагностики

Дем'ян Іванна Ярославівна
Іванна Дем'ян

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Акушерство і гінекологія

Лех Христина Вікторівна
Христина Лех

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Клінічна лабораторна діагностика

Поливка Тетяна Олександрівна
Тетяна Поливка

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лабораторна справа

Борис Марина Олегівна
Марина Борис

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Рентгенологія

Хаблак Олександр Олександрович
Олександр Хаблак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лікар-стоматолог

Барильський Сергій Петрович
Сергій Барильський

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Наркологія

Станович Оксана Михайлівна
Оксана Станович

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Рентгенологія

Гузичак Тарас Орестович
Тарас Гузичак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Урологія

Начас Леся Володимирівна
Леся Начас

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Фізіотерапія

Начас Віра Юхимівна
Віра Начас

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Фізіотерапія

Білинська Галина Степанівна
Галина Білинська

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Фізіотерапія

Леснянська Ольга Вікторівна
Ольга Леснянська

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Психіатрія

Лапухіна Євгенія Петрівна
Євгенія Лапухіна

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Акушерство і гінекологія

Сеник Ганна Василівна
Ганна Сеник

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Деленів Ганна Ігорівна
Ганна Деленів

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестринська справа

Гіряк Віра Богданівна
Віра Гіряк

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестринська справа

Юрків Оксана Іванівна
Оксана Юрків

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Пигичко Галина Василівна
Галина Пигичко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Коссак Орест  Іванович
Орест Коссак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Ендокринологія

Шамрило Ігор Ярославович
Ігор Шамрило

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Анестезіологія

Сеник Ганна Василівна
Ганна Сеник

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Фізіотерапія

Лукач Алла Петрівна
Алла Лукач

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Кіналь Марія  Ігорівна
Марія Кіналь

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Мазур Оксана Богданівна
Оксана Мазур

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Голубінка Олександра Романівна
Олександра Голубінка

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Акушерство і гінекологія

Бренич Лідія Василівна
Лідія Бренич

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Голич Анна Петрівна
Анна Голич

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестринська справа

Брода Ірина Володимирівна
Ірина Брода

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестринська справа

Голяк Галина Василівна
Галина Голяк

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Хома Наталія Петрівна
Наталія Хома

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Клінічна лабораторна діагностика

Вовків Іванна Миколаївна
Іванна Вовків

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестринська справа

Волошенюк Мирослав Тарасович
Мирослав Волошенюк

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Анестезіологія

Бориславська Іванна Орестівна
Іванна Бориславська

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Стельмахович Наталія Ігорівна
Наталія Стельмахович

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Кішко Надія Йосипівна
Надія Кішко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Повх Руслана  Дмитрівна
Руслана Повх

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

КАЧМАРЧИК ОЛЬГА РОМАНІВНА
ОЛЬГА КАЧМАРЧИК

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Ворик Марія Володимирівна
Марія Ворик

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Неврологія

Костишак Олександра Степанівна
Олександра Костишак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Ломаєва Олександра Валеріївна
Олександра Ломаєва

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лікар-інфекціоніст

Созанська Лідія Юліанівна
Лідія Созанська

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Луцишин Наталія Миколаївна
Наталія Луцишин

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Петрів Лариса Андріївна
Лариса Петрів

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Біланин Ірина Іллівна
Ірина Біланин

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Акушерська справа

Стеців Марія Іванівна
Марія Стеців

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра з функціональної діагностики

Королько Віра Анатоліївна
Віра Королько

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Мига Олександра Іванівна
Олександра Мига

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Акушерська справа

Голубінка Олександра Романівна
Олександра Голубінка

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Червінська Наталія Володимирівна
Наталія Червінська

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Лиха Ольга Миколаївна
Ольга Лиха

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лікувальна справа

Джавала Мар'яна Євстахіївна
Мар'яна Джавала

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Стрільбицька Людмила Григорівна
Людмила Стрільбицька

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Ендокринологія

Лазаревич Марія Григорівна
Марія Лазаревич

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Цмоканич Галина Іванівна
Галина Цмоканич

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Созанська Лідія Юліанівна
Лідія Созанська

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Кулинич Світлана Іванівна
Світлана Кулинич

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Якубів Ірина Андріївна
Ірина Якубів

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Іваніщак Романія Іванівна
Романія Іваніщак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Терапія

Федиців Ірина Миколаївна
Ірина Федиців

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Оловець Ольга Ігорівна
Ольга Оловець

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Ерготерапія

Гаман Христина Ігорівна
Христина Гаман

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Психологія

Павлюкович Оксана  Володимирівна
Оксана Павлюкович

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Ерготерапія

Хома Софія Володимирівна
Софія Хома

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Логопедія

Поливко Тетяна Миколаївна
Тетяна Поливко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Данилко Ірина Олександрівна
Ірина Данилко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Медична сестра

Юрків Андрій Михайлович
Андрій Юрків

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестра медична з масажу

Скрипник Андрій Миколайович
Андрій Скрипник

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестра медична з масажу

Тропак Олег Зеновійович
Олег Тропак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестра медична з масажу

Леськів Ігор Васильович
Ігор Леськів

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестра медична з масажу

Чапля Оксана Дмитрівна
Оксана Чапля

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестра медична з масажу

Петречків Ярослав Йосифович
Ярослав Петречків

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Анестезіологія

Леснянський Андрій Степанович
Андрій Леснянський

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Онкологія

Русиняк Ярослав Михайлович
Ярослав Русиняк

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Лікувальна фізкультура

Павлюх- Свідзінська Ірина Олегівна
Ірина Павлюх- Свідзінська

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Клінічна лабораторна діагностика

Ковальова Ірина Назарівна
Ірина Ковальова

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Акушерство і гінекологія

Козак Роман Михайлович
Роман Козак

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Ультразвукова діагностика

Яценко Наталія Романівна
Наталія Яценко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Старша медична сестра

Яценко Наталія Романівна
Наталія Яценко

Неврологічне відділення, Поліклінічне відділення

Сестринська справа

Свідзінська Оксана Ярославівна
Оксана Свідзінська

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Винницька Галина Євгеніївна
Галина Винницька

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Кочержат Ірина Львівна
Ірина Кочержат

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Калапунь Оксана Степанівна
Оксана Калапунь

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Скульська Валентина Леонідівна
Валентина Скульська

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Ковбаса Михайло Іванович
Михайло Ковбаса

Терапевтичне відділення

Лікар-терапевт

Мацьків Лілія Іванівна
Лілія Мацьків

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Шнайдер Роман Вікторович
Роман Шнайдер

Терапевтичне відділення

Кардіологія

Бандрівський Ігор Дмитрович
Ігор Бандрівський

Терапевтичне відділення

Гастроентерологія

Вайдич Юлія Петрівна
Юлія Вайдич

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Фецяк Ореста Ярославівна
Ореста Фецяк

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Проць Христина Орестівна
Христина Проць

Терапевтичне відділення

Медична сестра

Костирко Микола Михайлович
Микола Костирко

Терапевтичне відділення

Лікар-терапевт

Голубінка Галина Михайлівна
Галина Голубінка

Терапевтичне відділення

Ендокринологія